Karina İkinci El'de tekne satmanın bir çok yolu var.
Sizin teknenizi nasıl değerlendirelim?

Teknemi Fiyatlandır

01. Klasik Brokerage

Teknenizi bulunduğu yerde inceleyip bilgilerini alıyoruz ve fotoğraf çekimlerini yapıyoruz. Biz görüşümüzü bildiriyoruz, fiyatını siz belirliyorsunuz. Sistemimize giren teknenizi yurtiçinde ve yurtdışında olabilecek en iyi şekilde pazarlıyoruz. Karina İkinci El pazarlama yöntemlerini incelemek için tıklayın.. Tekneniz bulunduğu yerde kalıyor. Sözleşme ile verilmiş sürede tekneniz satılırsa %6 hizmet bedeli ödüyorsunuz.

Tekneniz bir yandan pazarlanırken bir yandan kullanıyorsunuz. Bulunduğu yere göre teknenizin satışı zaman alabilir.

02. Yeni Teknenize Karşı Eskisine Biz Ortak Olalım

Diğer yöntemlerimizden ortaya karışık yapıyoruz. Bize gelip yeni teknenizi seçiyorsunuz. Eski teknenizin fiyatını siz belirliyorsunuz ve brokerage sistemine koyuyoruz. Biz incelememiz sonrasında eski teknenize uygun bulduğumuz oranda ortak oluyoruz. Bu bedeli yeni teknenizden düşerek size hemen geri ödemiş oluyoruz. Gerekiyorsa bakımını biz yapıyoruz. Listemizdeki teknenizi sattığımızda biz de sizinle birlikte bakiyeyi tahsil ediyoruz.

Yeni teknenizi hemen aldınız, bir kısmını eski tekneniz ile ödediniz, eski tekneniz hala iyi bir fiyatla satılık ve Karina ortağınız olarak işi takip ediyor. Eskisinin sorumluluğunu üstlendik ama hala bir sure iki tekneli gibi hissedeceksiniz.

03. Peşin Ödemeyle Biz Alalım

Bu en kötü senaryo... Bu yöntemde teknenizi inceliyor ve piyasa koşullarına göre ticari değerini belirleyip size bir teklif yapıyoruz. Teknenizin ticari değerini öğrenmek için buraya tıklayın ve size geri bildirim yapalım.

Para elinize hemen geçiyor. Riskleri doğrultusunda piyasa satış değerinden ucuza, ticari değerine satıyorsunuz.

04. Takas Edelim

Bu yöntemde bizden ya da Karina ortağı firmalardan almak istediğiniz yeni ya da kullanılmış bir tekneye karşılık, teknenize bir takas değeri biçiyoruz. Uygun bulursanız teknenizi bırakıyor, yenisine binip gidiyorsunuz. Gerisini biz hallediyoruz.

Teknenizin satışını beklemeden yeni teknenizle hayatınıza devam ediyorsunuz. Bildiğimiz hiç bir dezavantaj yok.

Yukarı
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.